Дизайнерські Філаментні лампи Едісона LED 4.5 W, E14, C35, 2700K свічка і E27 груша
45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285
- +380 (68) 309-10-10
Дизайнерські Філаментні лампи Едісона LED 4.5 W, E14, C35, 2700K свічка і E27 груша
Світлодіодні лампи филаментного типу.
Тепле світло 2700К
Світловий потік: 470 Люмен
100 000 включень-виключень
15 000 годин роботи
Клас енергозбереження А++ (88,575% економії)
Час повного розпалу: 0,5 секунд
Кут освітлення: 300 градусів
5кВт рік 10000 годин
ЛІКНЕП:
Конструкція filament LED лампи
Перші успішні експерименти по виробництву filament LED були здійснені ще в 2008 році японськими дослідниками, а подальші дослідження дозволили вже до 2013 року налагодити масовий випуск даної продукції.
Термін «filament» - означає «нитка розжарювання», але в Росії filament LED модернізувався в «филаментную лампу», яка складається з чотирьох головних складових:
1. Цоколь стандарту E27 і E14. У деяких моделях присутній так само підстава, виконаний з діелектричного матеріалу.
2. Скляна колба.
3. Драйвер.
4. І безпосередньо світлодіодні стрижні (світлодіодний філамент).
www.yandex.ruЗ трьома частинами, такими як колба, цоколь і драйвер в принципі все зрозуміло, а от про світлодіодний філамент давайте поговоримо докладніше.
Отже, світлодіодний філамент являє собою стрижень з скла круглої або прямокутної форми, на яких послідовно закріплені безліч кристалів методом COG (Chip – on - Glass). Причому потужність кожної такої «палички» становить (у більшості випадків) 1 Ват.
Після того, як діоди закріплені на колбі, вони покриваються шаром силіконового люмінофора жовтого кольору. Цей досить товстий шар покриття перешкоджає проходженню ультрафіолетового випромінювання і забезпечує розсіювання світлового потоку, який максимально близько відповідає колірній температурі звичайної лампи Ілліча.
www.yandex.ruАле так як світлодіоди не можна живити від змінної напруги, підключення відбувається через досить прості схеми. Але флагманські фірми все одно намагаються розмістити в такому обмеженому просторі повноцінний драйвер. Але навіть у топових фірм в filament LED з цоколем E27 драйвер буде відрізнятися від такої ж лампи з цоколем E14. З тієї простої причини, що в E27 просто банально більше місця, ніж у E14. І там цілком можна розташувати стабілізатор і згладжує конденсатор достатньої ємності (щоб зменшити пульсацію).
Для того, щоб розмістити ці ж деталі в цоколі E 14 деякі виробники штучно збільшують цоколь шляхом застосування пластмасової проставки, що дозволяє встановити більш габаритні схему драйвера і згладжує конденсатор достатньої ємності.
Також дуже важливим компонентом довговічної роботи виробу, є якісний відвід тепла. Струм світлодіодних стрічок обмежений і не досягає свого максимуму, тому кристали не перегріваються. Температура P-N– переходу знаходиться в районі 60 градусів за Цельсієм.
Тому, щоб відвести зайве тепло, всередину колби закачується суміш газів на основі гелію і цей газ, через тонке скло колби передає і розсіює тепло в атмосферу. І причому досить ефективно.
Плюси і мінуси филаментных ламп
До позитивних сторін filament LED ламп можна віднести наступні моменти:
1. Ідеально підходять для реалізації дизайнерських рішень де потрібен зовнішній вигляд стандартних ламп розжарювання.
2. Кут розсіювання світла становить повних 300-330 градусів, а інші світлодіодні лампи мають обмежений кут розсіювання.
3. Прозора колба забезпечує підвищений відсоток передачі кольору.
4. Відсутній важкий радіатор.
5. Довгий термін служби (тільки у разі придбання якісної продукції).
- Ціна: 45 ₴