Садова композиція, інтер'єрна рослина бонсай + 1 світний чоловічок у подарунок!
Garden Arrangement Ornaments Plastic Plants Bonsai Small Tree Pot Fake Plant Potted Flower Home Room Table Decoration
Штучна рослина бонсай
Прикраса для дому, кімнати, стола, вікна тощо.
Чудовий подарунок собі та близьким
Мода 2024!
Така сама мода, як і садова міністатуетка, що світяться в темряві, мініфігурка
Сотні ідей для вашої уяви: на підвіконні, комп'ютері, на вікні, на балконі, на кухні, у спальній, в офісі, у ванній або туалеті тощо.
Особливість:
НЕ ВОДИ, ХОЛОДУ І БАРИ!
Радість і дітям, і дорослим!
1. Чудово підходить для прикрашання мікро ландшафту.
2. Деревні ельфи світяться за місячного світла в темряві, освітлюють і оживляють ваш будинок або сад.
3. Чудово підходить для садівництва, прикрашання інтер'єру та екстер'єру
5. Дуже гарний для прикрашання будинку, саду та столу. Виготовлений з екологічно чистих матеріалів
6. Зверніть увагу, мініатюрні деревні ельфи, що світяться, поліпшеної якості, дають світло сильніше та довше, їх нелегко зламати. 100% натуральна смола.
Специфікація:
• Реалістично виглядають штучні рослини. Ці рослини мають вигляд, як справжні, додаючи нотку природи до вашого будинку без клопоту з догляду.
• Універсальні варіанти розміщення: чи хочете ви розмістити їх на столі, полиці, комп'ютері тощо. Або на онці, веранді — ці штучні рослини можна легко розмістити в будь-якому місці вашого будинку або офісу.
• Міцний матеріал: ці рослини, виготовлені з високоякісного екопластику, довговічні та витримують зношування, не втрачаючи водночас свого автентичного вигляду.
• Легко налаштувати: з однією рослиною ви можете легко налаштувати композицію відповідно до вашого особистого стилю та уподобань.
Характеристика
1. Тримайте його на видноті впродовж тривалого часу та зберігайте його свіжим цілий рік.
2. Легко звертатися, просто похитайте та струсіть пил
3. Екологічно чисті матеріали з великою кількістю шарів.
Стандарт:
Матеріал: екопластик, не електризується
Колір: зелений у білому горщику
Використання: висота 25 см, ширина 17 см.
Використання продукту: інтернет-бар, готель, винна шафа для дому, для офісу тощо.
У комплект входить: 1 шт. * Рослина бонсай у горщику + 1 світний чоловічок у подарунок!
ктУЙТЕ ПРОДАВАННЯ ВІДДАРУНОКНІ НАБОРІ ЗВИЧНІ ШВИДКІВ ("ельфів", "інопланетян")))
Відгуки покупців:
Алена, 25 років
Дуже красиве дерево. Мені дійсно це сподобалося. Рекомендую до купівлі.
Сергій, 39 років
Супертожна робота Я поставив його біля своєї ТВ панелі. Тішить око вдень і ввечері
Татьяна, 17 років
Узявши такий на подарунок подружці. Дуже сподобався і мені, і подружці. Заказала ще
Валя, 30 років
Мені він дуже подобається, це гарний декоративний предмет, його можна купувати без побоювань, тому що довкілля стане набагато красивішим. Завдяки до наступної покупки!
У чому сенс бонсай?
Іншими словами, бонсай, відповідно до навчання Конфуція, символізує перебіг життєвого циклу, знявши який, можна знайти шлях до безсмертію. А тепер про те саме, але мовою науки. Бонсай (яп. 盆栽 — «вирощене в таці») — японське мистецтво вирощування мініатюрних дерев у невеликих контейнерах.
Чому дарують бонсай?
Бонсай потрібен насамперед для того, щоб дарувати красу та захоплення своїм незвичайним та екстравагантним виглядом. Бонсай відразу приковує до себе увагу людей, навіть тих, хто абсолютно байдужий до рослин. Бонсай потрібен і для того, щоб прикрасити інтер'єр будинку або офісу, а краще саду.
Бонсай — мистецтво вирощування справжнього дерева в мініатюрі. Одне з напрямків дендроарта. Зріст рослин регулюється завдяки обрізанню, прищипуванню, обмеженням розмірів кореневої системи.
Природні різновиди мистецтва — арбоскульптура, ікебану, дизайн акваріума и хононбо. У Китаї є аналогічне мистецтво «Пенцзин». Відповідь мистецтва бонсай: кокодама, кусамоно (яп. 草物), вабікуса (яп. 侘び草).
Історія
Стиль бонсай виник у Китаї та належить до епохи династії Тан (VIII—X вв.)[джерело не зазначене 2653 дні]. Серед настінного живопису знайдено зображення пеньцзай — рослина, взята з природи та пересаджена в горщик[1].
Слово «бонсай» походить від китайського слова «пен'язь» (китайська прочитання тих самих каніталів) і означає «вирощене в таці»[2][3][4].
Одна з легенд свідчить, що якийсь імператор видав створити мініатюрну імперія з усіма деревами, містами, річками та горами. Для цієї мети й були створені мініатюрні дерева[джерело не зазначене 2653 дні].
Вважається, що в Японії мистецтво отримало в VI столітті трудових ченців[1][5]. Вирощені рослини використовувалися для прикрашання ніші будинку, максимальна висота дерев тому становила приблизно половину метра[джерело не зазначене 2653 дні]. Згодом, у зв'язку з розвитком техніки милування бонсай, його починають використовувати під час проведення чайної церемонії[джерело не зазначене 2653 дні]. У цей час мистецтво називається хаті-но-кі — «дерево в горщику»[джерело не зазначене 2653 дні]. З XVIII століття Жуан остаточно перетворюють цю техніку на мистецтво, виникає безліч стилів[джерело не зазначене 2653 дні]. В еру Токугава парковий дизайн отримав новий поштовх: вирощування азалій и кленів стало проведення часу багатим людям.
Розвивали це мистецтво імальори, які вважали, що людина, яка вирощує бонсай, прирівнюється до бога, тому що в їхньому бачення світ має вигляд сад Будди, де він садівник[джерело не зазначене 2653 дні].
Зараз для бонсай використовуються звичайні дерева, маленькими вони стають завдяки постійним підрізам та різним іншим методам. Водночас співвідношення розмірів кореневої системи, обмеженої обсягом плошки, і наземної частини бонсай відповідає пропорціям дорослого дерева в природі[6].
Мідний дріт стали використовувати тільки після Другої світової війни, до цього використовувалися струни[1].
Перша виставка бонсай відбулася в Токіо в 1914 році[7].
До XXI століття про бонсай вже написано понад 1200 книг 26 мовами світу[1].
- Ціна: 219 ₴